BetónovéPloty.eu

Už od roku 2012 sa zaoberáme výrobou, predajom a montážou betónových plotov z kvalitného vibrovaného betónu. Dlhoročné skúseností získané pri výrobe, ale aj na stavbách  po celom východnom Slovensku radi využije pri realizácii vášho plotu.

Čo by ste o nás mali vedieť

Dovoľujeme si Vám predstaviť našu spoločnosť TJR Kameň, s.r.o. , ktorá sa zaoberá výrobou, predajom a montážou betónového oplotenia už od roku 2012.

Naším hlavným zameraním sú BETÓNOVÉ PLOTY. Spokojnosť zákazníka a kvalita výrobkov je našou prioritou, preto ponúkame betónové ploty z kvalitného vibrovaného betónu. Naše betónové ploty majú takmer neobmedzenú živostnosť a pritom sú prakticky bez údržby.

Môžte si vybrať až zo 46 vzorov betónových plotov z našej ponuky


Kvalita

Dbáme na kvalitu našej práce, či pri výrobe alebo montáži. Dodržiavame inovatívne technologické postupy. V našom team sú odborníci, ktorí majú dlhoročnú prax. Našou prioritou je pre nás kvalita práce a spokojný zákazník.


Materiál

Naše betónové ploty sú vyrobené z kvalitného vibrovaného betónu. Preto si dovolíme tvrdiť, že naš betónové ploty sú s takmer neobmedzenou životnosťou.


Financie

Naším zákazníkom ponúkame najlepší pomer kvality a ceny. Vyberáme najlepšie produkty za dobré ceny. Naše betónové ploty sú finančne dostupné naozaj pre každého.


Spoľahlivosť

Na našich službách si dávame mimoriadne záležať. Filozofiou našej firmy je kvalita a spoľahlivosť. Sústredíme sa na požiadavky klienta. Dodávame naše betónové ploty vždy načas a podľa vašich požiadaviek.